Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 170/80 B15 83H

Shinko

Shinko SR777170/80 B15 83H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
170
Висина:
80
Конструкција:
B
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870470

Највисока цена:  166,6 €

Цена по парче

166,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,32 €

Назад кон врвот