Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 160/70 D17 79H

Shinko

Shinko SR777160/70 D17 79H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
160
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870555

Највисока цена:  175,1 €

Цена по парче

175,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот