Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 150/70 B18 76H

Shinko

Shinko SR777150/70 B18 76H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
150
Висина:
70
Конструкција:
B
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
76
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870593

Највисока цена: 

Назад кон врвот