Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 130/90 B16 73H

Shinko

Shinko SR777130/90 B16 73H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
90
Конструкција:
B
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870494

Највисока цена:  120,2 €

Цена по парче

120,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,32 €

Назад кон врвот