Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 130/70 B18 69H

Shinko

Shinko SR777130/70 B18 69H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
B
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870333

Највисока цена: 

Назад кон врвот