Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 110/90 D19 62H

Shinko

Shinko SR777110/90 D19 62H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692870364

Највисока цена: 

Назад кон врвот