Споредете до 4 продукти:

Shinko SR777 100/80 R17 52V

Shinko

Shinko SR777100/80 R17 52V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
100
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
52
Индекс на брзина:
V
EAN:
8809692870289

Највисока цена:  119,5 €

Цена по парче

119,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот