Споредете до 4 продукти:

Shinko SR741 150/70 D17 69H

Shinko

Shinko SR741150/70 D17 69H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
150
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692872672

Највисока цена:  115,8 €

Цена по парче

115,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,32 €

Назад кон врвот