Споредете до 4 продукти:

Shinko SR741 130/70 D17 62H

Shinko

Shinko SR741130/70 D17 62H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692872658

Највисока цена: 

Назад кон врвот