Споредете до 4 продукти:

Shinko SR740 110/70 D17 54H

Shinko

Shinko SR740110/70 D17 54H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
110
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692872627

Највисока цена:  107,3 €

Цена по парче

107,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,43 €

Назад кон врвот