Споредете до 4 продукти:

Shinko SR734 150/80 D15 70S

Shinko

Shinko SR734150/80 D15 70S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
150
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
S
EAN:
8809692871675

Највисока цена: 

Назад кон врвот