Споредете до 4 продукти:

Shinko SR734 130/90 D15 66P

Shinko

Shinko SR734130/90 D15 66P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
P
EAN:
8809692871668

Највисока цена:  95,6 €

Цена по парче

95,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,07 €

Назад кон врвот