Споредете до 4 продукти:

Shinko SR723 140/70 D12 65P

Shinko

Shinko SR723140/70 D12 65P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
140
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
P
EAN:
4250663604701

Највисока цена:  85,9 €

Цена по парче

85,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот