Споредете до 4 продукти:

Shinko SR723 110/70 D12 47P

Shinko

Shinko SR723110/70 D12 47P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
110
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
47
Индекс на брзина:
P
EAN:
4250663604602

Највисока цена:  70,9 €

Цена по парче

70,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот