Споредете до 4 продукти:

Shinko SR718R 130/90 D16 74H

Shinko

Shinko SR718R130/90 D16 74H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
H
EAN:
4250663611167

Највисока цена:  126,9 €

Цена по парче

126,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот