Споредете до 4 продукти:

Shinko SR712 140/90 D15 70H

Shinko

Shinko SR712140/90 D15 70H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
140
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
H
EAN:
0745125244266

Највисока цена:  113,2 €

Цена по парче

113,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,07 €

Назад кон врвот