Споредете до 4 продукти:

Shinko SR712 120/90 D18 65H

Shinko

Shinko SR712120/90 D18 65H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692871842

Највисока цена:  113,2 €

Цена по парче

113,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот