Споредете до 4 продукти:

Shinko SR712 110/90 D18 61H

Shinko

Shinko SR712110/90 D18 61H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
61
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692871835

Највисока цена:  120,9 €

Цена по парче

120,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот