Споредете до 4 продукти:

Shinko SR616 100/80 D14 48P

Shinko

Shinko SR616100/80 D14 48P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
100
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
48
Индекс на брзина:
P
EAN:
4250663604831

Највисока цена: 

Назад кон врвот