Споредете до 4 продукти:

Shinko SR615 110/70 D13 48P

Shinko

Shinko SR615110/70 D13 48P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
110
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
48
Индекс на брзина:
P
EAN:
4250663604718

Највисока цена: 

Назад кон врвот