Споредете до 4 продукти:

Shinko SR610 90/90 D18 51P

Shinko

Shinko SR61090/90 D18 51P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
P
EAN:
4250663610481

Највисока цена:  72,7 €

Цена по парче

72,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот