Споредете до 4 продукти:

Shinko SR609 90/90 D17 49P

Shinko

Shinko SR60990/90 D17 49P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
49
Индекс на брзина:
P
EAN:
4250663610375

Највисока цена: 

Назад кон врвот