Споредете до 4 продукти:

Shinko SR550 3.50 D10 59J

Shinko

Shinko SR5503.50 D10 59J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
J
EAN:
4250663604190

Највисока цена: 

Назад кон врвот