Споредете до 4 продукти:

Shinko SR550 3.00 D10 50J

Shinko

Shinko SR5503.00 D10 50J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
3.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
50
Индекс на брзина:
J
EAN:
4250663604947

Највисока цена:  56,7 €

Цена по парче

56,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот