Споредете до 4 продукти:

Shinko SR520 2.75 D10 38J

Shinko

Shinko SR5202.75 D10 38J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за чопери / круизери
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
38
Индекс на брзина:
J
EAN:
4250663603025

Највисока цена: 

Назад кон врвот