Споредете до 4 продукти:

Shinko SR520 2.50 D12 33J

Shinko

Shinko SR5202.50 D12 33J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
2.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
33
Индекс на брзина:
J
EAN:
4250663603759

Највисока цена:  44,8 €

Цена по парче

44,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот