Споредете до 4 продукти:

Shinko SR428 180/80 D14 78P

Shinko

Shinko SR428180/80 D14 78P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
180
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
78
Индекс на брзина:
P
EAN:
4250663602059

Највисока цена: 

Назад кон врвот