Споредете до 4 продукти:

Shinko SR426 3.00 D10 42J

Shinko

Shinko SR4263.00 D10 42J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
3.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
42
Индекс на брзина:
J
EAN:
4250663604145

Највисока цена:  40,4 €

Цена по парче

40,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот