Споредете до 4 продукти:

Shinko SR425 3.50 D10 51J

Shinko

Shinko SR4253.50 D10 51J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
J
EAN:
4250663604169

Највисока цена:  43 €

Цена по парче

43 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот