Споредете до 4 продукти:

Shinko SR425 100/90 D10 56J

Shinko

Shinko SR425100/90 D10 56J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
J
EAN:
4250663604251

Највисока цена: 

Назад кон врвот