Споредете до 4 продукти:

Shinko SR421 3.50 D8 46J

Shinko

Shinko SR4213.50 D8 46J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
46
Индекс на брзина:
J
EAN:
0745125245195

Највисока цена: 

Назад кон врвот