Споредете до 4 продукти:

Shinko SR402 3.50 D8 46J

Shinko

Shinko SR4023.50 D8 46J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
46
Индекс на брзина:
J
EAN:
4250663604039

Највисока цена:  38,1 €

Цена по парче

38,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот