Споредете до 4 продукти:

Shinko SR268 Hard 140/80 D19 71H

Shinko

Shinko SR268 Hard140/80 D19 71H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
140
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692871477

Највисока цена:  138,2 €

Цена по парче

138,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот