Споредете до 4 продукти:

Shinko SR267 Hard 130/80 D19 67H

Shinko

Shinko SR267 Hard130/80 D19 67H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
67
Индекс на брзина:
H
EAN:
8809692871446

Највисока цена:  129,8 €

Цена по парче

129,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот