Споредете до 4 продукти:

Shinko SR244 Goldenboy 4.10 D18 65S

Shinko

Shinko SR244 Goldenboy4.10 D18 65S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
4.10
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
S
EAN:
4250663602912

Највисока цена:  95,2 €

Цена по парче

95,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот