Споредете до 4 продукти:

Shinko SR244 Goldenboy 2.75 D21 52P

Shinko

Shinko SR244 Goldenboy2.75 D21 52P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
52
Индекс на брзина:
P
EAN:
4250663602929

Највисока цена:  84,2 €

Цена по парче

84,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот