Споредете до 4 продукти:

Shinko SR241 3.50 D19 57P

Shinko

Shinko SR2413.50 D19 57P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
P
EAN:
4250663602790

Највисока цена:  82,9 €

Цена по парче

82,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  18,14 €

Назад кон врвот