Споредете до 4 продукти:

Shinko SR241 3.50 D18 56P

Shinko

Shinko SR2413.50 D18 56P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
P
EAN:
0745125245300

Највисока цена:  73,1 €

Цена по парче

73,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,07 €

Назад кон врвот