Споредете до 4 продукти:

Shinko SR241 3.00 D21 51P

Shinko

Shinko SR2413.00 D21 51P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
3.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
P
EAN:
0745125245379

Највисока цена: 

Назад кон врвот