Споредете до 4 продукти:

Shinko SR241 3.00 D17 45P

Shinko

Shinko SR2413.00 D17 45P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
3.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
45
Индекс на брзина:
P
EAN:
4250663602714

Највисока цена: 

Назад кон врвот