Споредете до 4 продукти:

Shinko SR241 2.75 D18 42P

Shinko

Shinko SR2412.75 D18 42P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
42
Индекс на брзина:
P
EAN:
0745125245287

Највисока цена:  52,5 €

Цена по парче

52,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,07 €

Назад кон врвот