Споредете до 4 продукти:

Shinko SR241 2.75 D14 35P

Shinko

Shinko SR2412.75 D14 35P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
35
Индекс на брзина:
P
EAN:
4250663602035

Највисока цена:  44,6 €

Цена по парче

44,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,07 €

Назад кон врвот