Споредете до 4 продукти:

Shinko SR009 120/70 D12 51J

Shinko

Shinko SR009120/70 D12 51J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
J
EAN:
4250663604657

Највисока цена:  54,9 €

Цена по парче

54,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот