Споредете до 4 продукти:

Shinko SR007 130/70 D12 62P

Shinko

Shinko SR007130/70 D12 62P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
P
EAN:
4250663604688

Највисока цена: 

Назад кон врвот