Споредете до 4 продукти:

Shinko SR007 120/70 D11 50L

Shinko

Shinko SR007120/70 D11 50L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
11
Индекс на товар:
50
Индекс на брзина:
L
EAN:
4250663604510

Највисока цена:  60,1 €

Цена по парче

60,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот