Споредете до 4 продукти:

Shinko SE890 160/80 R16 81H

Shinko

Shinko SE890160/80 R16 81H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
160
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
0745125243801

Највисока цена:  149,7 €

Цена по парче

149,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,07 €

Назад кон врвот