Споредете до 4 продукти:

Shinko R546 90/100 D16 51M

Shinko

Shinko R54690/100 D16 51M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
90
Висина:
100
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
M
EAN:
4250663603858

Највисока цена:  81,5 €

Цена по парче

81,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот