Споредете до 4 продукти:

Shinko R540 90/100 D14 49M

Shinko

Shinko R54090/100 D14 49M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
90
Висина:
100
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
49
Индекс на брзина:
M
EAN:
4250663603049

Највисока цена:  73,8 €

Цена по парче

73,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот