Споредете до 4 продукти:

Shinko R540 100/90 D19 57M

Shinko

Shinko R540100/90 D19 57M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
M
EAN:
4250663603278

Највисока цена: 

Назад кон врвот