Споредете до 4 продукти:

Shinko R525 110/90 D19 62M

Shinko

Shinko R525110/90 D19 62M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
M
EAN:
4250663603247

Највисока цена: 

Назад кон врвот